Distribúcia upevňovacieho a kotviaceho materiálu

Klientské centrum034 621 42 41

Bezplatná linka0800 22 22 88

Firma TOP KRAFT SK a.s. má výrazný podiel na trhu
v distribúcií upevňovacieho a kotviaceho materiálu.

Kvalitné výrobky za rozumnú cenu.

Tradícia a profesionálny prístup.

Prepracovaný systém riadenia kvality podľa ISO 9001.

TOP KRAFT je dôveryhodná a medzi zákazníkmi známa
značka. Rastieme spolu.

TOP KRAFT naplňuje potreby zákazníkov.

TOP KRAFT produkty nám zabezpečujú expanziu
a obojstranný rozvoj.

TOP KRAFT služby a logistika promptne reagujú
na potreby zákazníka

Vysoká kvalita a rýchlosť podporujú
TOP KRAFT v obchodovaní.

O nás

História spoločnosti

Naša spoločnosť začala na slovenskom trhu pôsobiť v roku 1996 pod názvom Plast Servis. Na začiatku sme sa zaoberali výrobou obyčajných plastových hmoždiniek, neskôr natĺkacích plastových hmoždiniek. Po náraste dopytu po týchto prvkoch spoločnosť rozšírila svoje pôsobenie o import kotviacich a upevňovacích prvkov z Európy a neskôr tiež z Ázie. Vroku 2001 spoločnosť zmenila názov a právnu formu na SG FIX s.r.o. V roku 2002 rozšírila svoje pôsobenie o predaj náradia a stavebnej chémie, neskôr distribúciu sústredila aj do novootvorených prevádzok v Žiline, Banskej Bystrici a Prešove. V roku 2006 sme vybudovali v Myjave nový skladovo-logistický areál na ploche 7000m2. Pribudli tiež kamenné predajne so železiarskym sortimentom v Myjave a Modre. Spoločnosť si tak v rámci Slovenska upevnila svoje postavenie na trhu v oblasti distribúcie upevňovacieho a kotviaceho materiálu a predaja náradia. V roku 2005 sa spoločnosť transformovala z pôvodne s.r.o na akciovú spoločnosť. V roku 2010 sme sa stali hlavnou firmou v obchodnej skupine TOP KRAFT GROUP. Predaj sa postupne rozšíril do viacerých štátov Európy (Rakúsko, Česká Republika, Poľsko, Chorvátsko, Bulharsko, Slovinsko, Rumunsko).

O nás

Súčasnosť

V roku 2015 spoločnosť SG FIX SK a.s. zmenila názov na TOP KRAFT SK a.s. tak ako všetky firmy združené v tejto skupine v rámci EU. V tomto roku sa tak isto významne investovalo do výrobných kapacít a firma sa postupne zmenila na výrobno-obchodnú spoločnosť. Postupne spúšťame viaceré výrobné procesy a výrobky. V súčasnosti má spoločnost TOP KRAFT SK a.s. stabilnú pozíciu na trhu v oblasti distribúcie kotviaceho, upevňovacieho materiálu, příslušenstva pre zatepľovanie sa suchú výstavbu. V neposlednom rade sa nám dobre darí v predaji ručného náradia. Od roku 2012 sa sortiment náradia rozrástol o produkty vlastných značiek KRAFTER a XKRAFTER – ručné a profesionálne náradie, chemické kotvy a stavebnú chémiu.

V našom súčasnom portfóliu sa nachádza viac ako 2500 rôznych produktov pre viac ako 600 stálych zákazníkov, ktorých zvýhodňujeme osobitým prístupom, a ktorým ponúkame flexibilitu a seriózny prístup silného partnera. Spoločnosť TOP KRAFT SK a.s. je po celú dobu svojej existencie známa plnením si svojich povinností a záväzkov načas, v rámci zachovania pozitívnych obchodných vzťahov. Od roku 2008 sme držiteľom certifikátu ISO 9001, ktorý potvrdzuje náš štandard kvality.

O nás O nás O nás

Novinky

APR

16

Výstava FASTENER FAIR Stuttgart

V dňoch 19. - 21. marca 2019 sa naša spoločnosť TOP KRAFT SK a.s. zúčastnila výstavy v nemeckom Stuttgarte za účelom získania nových kontaktov a možností...

Všetky novinky

Kontakty

Centrála Myjava TOP KRAFT SK a.s.

Priemyselná 9050/1
907 01 Myjava
Tel. klientské centrum 034 621 42 41 Tel. bezplatná linka 0800 22 22 88 E-mail: topkraft@topkraft.sk

Všetky kontakty